MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11108048
*
nr 1110 8048
Byrå
Teak, 1950-tal, längd: 75 cm, djup: 38 cm, höjd: 116 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 18:46:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/5 13:45:05
1
300 kr
10/5 11:37:45
2
900 kr
10/5 17:05:33
1
800 kr
10/5 17:05:33
2
900 kr (Budbetjänt)
15/5 21:37:45
2
1.100 kr
17/5 19:13:18
3
1.200 kr
22/5 14:28:26
4
1.400 kr
22/5 16:35:51
3
1.400 kr
22/5 16:35:51
4
1.400 kr (Budbetjänt)
22/5 16:36:00
3
1.500 kr
22/5 16:47:12
5
1.600 kr
22/5 16:48:30
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
3138 Byrå
Betsad furu, 1800-tal. Bredd: 102 cm. Djup: 45 cm...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29
-
3178 Byrå
Gustaviansk stil, 1920-tal. Bredd: 98 cm, djup: 51..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:28
-
3133 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 93 cm, dju..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:42
-
3339 Byrå
Gustaviansk stil. Bredd: 68 cm, djup: 41 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:18
-
3415 Byrå
Gustaviansk stil. Med stenskiva. Bredd: 117 cm, dj..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:07
-
3354 Byrå
Miniatyr. Bredd: 40 cm, djup: 22 cm, höjd: 36 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:47
*
Byrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8048
Byrå
Teak, 1950-tal, längd: 75 cm, djup: 38 cm, höjd: 116 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/5 13:45:05 | 1 | 300 kr |
10/5 11:37:45 | 2 | 900 kr |
10/5 17:05:33 | 1 | 800 kr |
10/5 17:05:33 | 2 | 900 kr (Budbetjänt) |
15/5 21:37:45 | 2 | 1.100 kr |
17/5 19:13:18 | 3 | 1.200 kr |
22/5 14:28:26 | 4 | 1.400 kr |
22/5 16:35:51 | 3 | 1.400 kr |
22/5 16:35:51 | 4 | 1.400 kr (Budbetjänt) |
22/5 16:36:00 | 3 | 1.500 kr |
22/5 16:47:12 | 5 | 1.600 kr |
22/5 16:48:30 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
3138 Byrå
Betsad furu, 1800-tal. Bredd: 102 cm. Djup: 45 cm...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29 -
3178 Byrå
Gustaviansk stil, 1920-tal. Bredd: 98 cm, djup: 51..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:28 -
3133 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 93 cm, dju..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:42
-
3339 Byrå
Gustaviansk stil. Bredd: 68 cm, djup: 41 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:18 -
3415 Byrå
Gustaviansk stil. Med stenskiva. Bredd: 117 cm, dj..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:07 -
3354 Byrå
Miniatyr. Bredd: 40 cm, djup: 22 cm, höjd: 36 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:47